Demi Lovato shet shtëpinë ku u mbidozua me substanca narkotike

E mërkurë, 05 September 2018 19:48

Demi Lovato e ka nxjerrë në shitje shtëpinë në Hollywood Hills, ku ishte mbidozuar në muajin korrik.

Shtëpia që ka dalë në shitje për 9.5 milionë dollarë (8.2 milionë euro), përmban katër dhoma gjumi dhe gjashtë banja.

Prona luksoze përmban edhe pishinë, një bar, kinema dhe është shumë afër Sunset Strip.

Këngëtarja, e cila qe një kohë të gjatë ka probleme me vartësinë, ka një çrregullim të ushqyerjes dhe është bipolare (vuan nga psikoza maniako-depresive).

Ajo në të kaluarën ka treguar se e kishte përdorur kokainën shumë e re, qëkur ishte yll i Disneyt.

Pas mbidozës, Demi qëndroi në qendrën mjekësore Cedars-Sinai për disa ditë dhe pastaj u lëshua për t’u shtruar në një qendër rehabilitimi në Los Angeles.

Këngëtarja 26-vjeçare disa herë është përpjekur të heqë dorë nga substancat narkotike, mirëpo ka dështuar duke u kthyer sërish.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!