Këto 5 gjëra nuk i keni ditur për Luana Vjollcën

E mërkurë, 05 September 2018 22:49

Luana Vjollca tashmë është një nga femra më në zë të showbizz-it pasi jo vetëm si një moderatore e talentuar, por bukuroshja tashmë është futur për të eksperimentuar edhe në botën muzikore ku mesa duket gjithçka po rezulton në sukses.

Së fundmi moderatorja seksi ka dhënë njëintervistë ekskluzive për një nga mediat e njohura në Nepal, në Azinë Jugore.

Ky shkrim ishte një përshkrim mjaft i mirë për moderatoren dhe me siguri shumë njerëz nga Nepali do t’i bashkohen ‘bandës’ me emrin “LuanaTor”.

Por Vjollca për këtë intervistë ka dhënë 5 gjëra që nuk i dinim për të, madje edhe titulli i lajmit ishte: “5 gjërat që nuk i dije për Luana Vjollcën”

Shumë prej nesh edhe mbase nuk i kemi ditur këto 5 gjëra për moderatoren, por ja ku i mësuam dhe i lexoni më poshtë!

1.Është shumë punëtore dhe do që t’i komandojë ajo gjërat.

2.Lutet çdo natë para se të flejë.

3.Mund të korruptohet me një ushqim të mirë.

4.Ëndrra e saj e fëmijërisë ishte të bëhej këngëtare.

5.Do që një ditë t’i ndihmojë të gjithë fëmijët.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...