Dua Lipa publikon 'Elektricitetin', super-bashkëpunimin me Diplo e Mark Ronson

E Enjte, 06 September 2018 09:12

Është publikuar kënga e shumë pritur nga Dua Lipa me Mark Ronson e Diplo.

"Electricity" vjen me një videoklip ku shohim Duan në një formë të jashtëzakonshme duke kënduar e kërcyer në apartmentin e saj e më pas me shoqëri, ndërsa dyshja Ronson e Diplo shihen të ngujuar në një ashensor.

Kënga ka një ritëm të jashtëzakonshëm, me vokalet e këngëtares nga Kosova që i janë përshtatur për mrekulli.

Mark Ronson ka zgjedhur pikërisht Duan për këtë projekt i cili sigurisht se pritet të jetë hiti më i madh botëror i momentit, pasi producenti i njohur rrallë herë gabon në përzgjedhjen e këngëve e artistëve.

Shikoni më poshtë Duan në 'elektricitet'.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Sport

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Kanë përfunduar sfidat e programuara për ditën e sotme në Ligën e Kombeve dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Uellsi është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Danimarkës, e cila...

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Globi

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka mbikëqyrur testin e një arme taktike të teknologjisë së lartë në një qendër mbrojtëse, sipas medias shtetërore e Phenianit. Ajo shtoi se...

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Sport

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Kombëtarja e Shqipërisë U 21 mundi me rezultatin 2-0 Maltën në një ndeshje miqësore të luajtur në stadiumin “Selman Stermasi” në kryeqytet. Kjo sfidë ishte një test për trajnerin Alban...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!