Çmendet Kallashi, i jep makinës me gjoks jashtë (FOTO)

E Enjte, 06 September 2018 09:21

Valltarja Donjeta Kosumi-Kallashi, vazhdon të tërheq vëmendje me veprimet e saj. Kallashi këtë herë ka publikuar fotografi mjaft provokative në rrjetet sociale.

Ajo shihet se si vozitë me njërin gjoksë jashtë, duke e mbuluar vetëm me rripin e sigurisë në veturë.

E ky gjest i Kallashit, ka nxit edhe reagimin e një polici shqiptar në Maqedoni, i cili e ka këshilluar valltaren seksi të respektoj rregullat e komunikacionit.

Këto janë fotografitë që ka publikuar Kallashi:

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident në Berat, ka të plagosur

Aktualitet

Aksident në Berat, ka të plagosur

Një aksidenti ka ndodhur në zonën e Beratit. Burime nga policia thanë se një makinë ka dalë nga rruga në vendin e njohur si Ura e Kuçit. Për pasojë dy persona kanë...

Shqipëri-Skoci, Policia masa të rrepta për ndeshjen, ja rrugët që do të bllokohen në Shkodër

Aktualitet

Shqipëri-Skoci, Policia masa të rrepta për ndeshjen, ja rrugët që do të bllokohen në Shkodër

Policia e Shkodrës ka marrë masa të ashpra para përballjes mes Shqipërisë dhe Skocisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Takimi do të luhet ditën e shtunë në orën 20:45 në...

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Globi

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Ish-kryeministri Nikolla Gruevski qysh në shtator, kur mbajti një konferencë për shtyp në Kuvend dhe akuzonte pushtetin duke thënë se është viktimë e persekutimit politik, kishte tërhequr të gjitha paratë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!