Marijuanë e kokainë në makinë, arrestohet reperi i famshëm që bashkëpunoi Elvana Gjata

E Enjte, 06 September 2018 17:38

Reperi i njohur Ty Dolla $ign ka përfunduar në prangat e policisë, pasi thuhet se iu gjet marijuanë dhe kokainë.

Ai u bë i njohur për të gjithë shqiptarët sidomos pas bashkëpunimit me këngëtaren Elvana Gjata te kënga “Off Guard”.

Mbrëmjen e djeshme, 33-vjeçari së bashku me gjashtë persona të tjerë janë ndaluar teksa po udhëtonin me makinë në Atlanta.

Mediat e huaja shkruajnë se policia ka ndierë aromën e marijuanës dhe kanë kontrolluar makinën duke zbuluara praninë jo vetëm të saj, por edhe të kokainës. Menjëherë pas kontrollit Ty Dolla $ign dhe miqtë e tij janë arrestuar nga policia.

Ndërsa 6 personat e tjerë janë liruar pa akuza, mësohet se reperi ndodhet ende në polici.

Ty Dolla Sign

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Opozita do të dalë shumë shpejt në rrugë"

Politikë

"Opozita do të dalë shumë shpejt në rrugë"

Për herë të parë, një lider i partive të opozitës ka treguar se çfarë diskutohet në mbledhjet me dyer të mbyllura. Duke folur në studion e SYRI.net, Kryemadhi ka treguar se...

Ndalohen ish-drejtori i Spitalit Berat dhe juristi

Aktualitet

Ndalohen ish-drejtori i Spitalit Berat dhe juristi

Ne kuader te nje procedimi penal te vitit 2018 jane ndaluar shtetasit Idlir Frasheri , ish Drejtor i Spitalit Rajonal Berat, i dyshuar për veprën penale te “Shperdorimi i detyres...

Sekuestrohen mbi 4 mijë paketa cigare e miliona lekë, dy në pranga

Politikë

Sekuestrohen mbi 4 mijë paketa cigare e miliona lekë, dy në pranga

Një sasi prej 4100 copë paketa cigaresh dhe një shumë e konsiderueshme parash prej më shumë se 4 milionë lekësh, janë sekuestruar nga policia gjatë një operacioni të koduar "Ndjekja". Në...