Adriana Lima shkëlqen në të bardha

E Enjte, 06 September 2018 17:57

Ajo ka mahnitur pasarelat e modës që nga vitet e 90-ta.

Dhe Adriana Lima të mërkurën mbrëma zuri vendin e saj në rreshtin e parë në shoën e Tom Ford në Javën e Modës në Neë York.

Supermodelja 37 vjeçare dukej e mahnitshme në të bardha, derisa tregoi fizikun që e ka zili çdo femër.

Këmbët e gjata seksi morën gjithë vëmendjen.

Ajo ka mahnitur pistat e modës që nga vitet e 90-ta.

Dhe Adriana Lima të mërkurën mbrëma zuri vendin e saj në rreshtin e parë në shoën e Tom Ford në Javën e Modës në Neë York.

Supermodelja 37 vjeçare dukej e mahnitshme në të bardha, derisa tregoi fizikun që e ka zili çdo femër.

Këmbët e gjata seksi morën gjithë vëmendjen.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dëmtimi i rrugës antike nga punimet e HEC-it, u fshi me një të rënë lapsi

Aktualitet

Dëmtimi i rrugës antike nga punimet e HEC-it, u fshi me një të rënë lapsi

Marrë nga exit.al Një pjesë e rrugës antike Egnatia është dëmtuar nga punimet për ndërtimin e digës së hidrocentralit “Slabinja 2D”, në Pogradec të kryera nga kompania “Hidropower Elektrik”. Ky fakt...

Të dënuarit e Burrelit kërcënojnë me grevë urie

Aktualitet

Të dënuarit e Burrelit kërcënojnë me grevë urie

Të dënuarit në Burgun e Burrelit kanë shprehur shqetësimin për kushtet e këqija me të cilat përballen çdo ditë teksa vuajnë dënimin. Ata kanë kërcënuar se në rast se nuk përmirësohet...

Bashkëshorti i Megan Fox nuk shikon djalin prej 4 vitesh

Show-biz

Bashkëshorti i Megan Fox nuk shikon djalin prej 4 vitesh

Ish-e fejuara e Brian Austin Green, Vanessa Marcil e ka akuzuar atë për përfshirjen e saj në një betejë të kujdestarisë ndaj djalit të tyre 16 vjeçar për 12 vitet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!