48 vjeçarja nxjerr gjoksin shpërthyes

E Enjte, 06 September 2018 18:09

Ajo ka vendosur rregulla për pasarelën e modës që nga fillimi, kur ka qenë 15 vjeçare.

Dhe Naomi Campbell vazhdon të jetë një mbretëreshë e paraqitjeve në tapetin e kuq si dhe në pasarela, ku e tillë u paraqit edhe të mërkurën mbrëma në Tate Modern në Londër, në eventin e organizuar nga GQ Men Of The Year Aëards 2018 në bashkëpunim me grupin HUGO BOSS.

E veshur në një fustan të shkurtër me ngjyra, 48 vjeçarja dukej e mahnitshme, derisa ekspozoi këmbët e gjata seksi dhe gjoksin shpërthyes.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Aktualitet

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Mes 11 personave të arrestuar si pjesë e grupit kriminal "Bajri", është edhe shtetasi Armir Grima, trajner i kombëtares së futbollit për femra i cili gjatë karrierës së tij sportive...

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Aktualitet

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Ada është një vajzë 23-vjeçare nga Berati, e cila pasi përfundoi studimet e larta vendosi që të qëndrojë në Tiranë për t’u punësuar.Por, në ambientet punëdhënëse që ajo ka frekuentuar...

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Aktualitet

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve në nënstacionin Selitës. OSHEE bën me dije se...