Beyonce e emocionuar pas ditëlindjes, thotë fjalë prekëse

E Enjte, 06 September 2018 20:15

Ditëlindja e këngëtares ishte festë ndërkombëtare.

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Beyonce para pak ditësh festoi ditëlindjen e saj të 37-të.

 “36 vjeçe jam bërë nënë e tre fëmijëve, unë ushqeja binjakë. Kam rinovuar betimet e mia me burrin tim prej dhjetë vjetësh. Unë u ktheva në shtëpi për të bërë Coachella, pas shtatzënisë. Pastaj burri dhe unë realizuam albumin tonë së bashku, Gjithçka është dashuri.

Dhe ne kemi qenë në turne me familjen tonë anembanë botës dhe e kemi dashur. Ky vit ka qenë monumental për mua. Falënderoj Perëndinë për të gjithë në jetën time. Faleminderit për të gjithë pozitivitetin dhe për dëshirat e ditëlindjes së bukur.

Unë mezi po pres të ju mësoj nga e kaluara ime, duke jetuar në të tashmen, dhe dorëzuar në të ardhmen.

Unë të dua, Hive.”, ka shkruar ajo.

Bey është e martuar prej vitesh me reperin, Jay Z, të cilët janë prindër të tre fëmijëve dhe gëzojnë një jetë tejet të lumtur.

yuioo

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!