Xhensila Pere djeg instagramin, publikon foto +18

E Enjte, 06 September 2018 20:59

Ish Miss Shqipëria dhe ish banorja e Big Brother  ka goditur sërish me publikimet e saj provokuese.

Këtë herë Pere ka shkuar përtej asaj që mund të pritej. Ju ka treguar të gjithëve gjoksin e saj

Ajo mban veshur një këmishë të lagur të ngjitur pas trupit, çka I bën të duket si në pëllëmbë të dorës gjithçka.

Menjëherë pas këtyre pozave mjaft ndezëse, Xhensila ka marrë dhe njëherë vëmendjen e medias.

xhe

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Largimi i Panuccit, Duka: Nuk është në dorën time

Sport

Largimi i Panuccit, Duka: Nuk është në dorën time

Qëndrimi ose jo i Christian Panuccit është kthyer në një çështje në kombëtaren shqiptare. Rezultatet negative dhe loja e dobët kanë bërë që drejt italianit të vërshojnë kritika të shumta. Megjithatë...

KPK e kualifikoi, ndërkombëtarët kërkojnë përjashtimin e prokurorin

Aktualitet

KPK e kualifikoi, ndërkombëtarët kërkojnë përjashtimin e prokurorin

Komisioneri Publik ka ankimuar vendimin për kalimin e procesit të vettingut për gjyqtarin e Gjykatës së Apelit të Shkodrës, Arben Dollapaj. Sipas Komisionerit Publik, hetimi nga Komisioni i Pavarur i...

Greqia, Bosnja,... vendet që bllokuan Kosovën në INTERPOL

Bota Shqiptare

Greqia, Bosnja,... vendet që bllokuan Kosovën në INTERPOL

Kosova dështoi sot të bëhet pjesë e organizatës më të madhe ndërkombëtare të policisë, Interpol. Kosova në këtë mënyrë nuk ka arritur që të futet në mesin e 192 shteteve...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!