50-vjeçarja Kylie Minogue shfaqet me të dashurin 7 vjet më të ri

E Enjte, 06 September 2018 20:43

Kylie Minogue dhe Paul Solomons janë shfaqur edhe një herë më të dashuruar se kurrë në ndarjen e çmimeve të “GQ Men of The Year” të mërkurën.

Këngëtarja australiane 50 vjeçare, u paraqit me një fustan joshës ngjyrë ari, bashkë me të dashurin e saj 43 vjeçar.

Dyshja dukeshin të lumtur derisa pozuan në tepihun e kuq para kamerave, duke mos ia lëshuar për asnjë moment dorën njëri-tjetrit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...