Pa pikën e turpit dhe e mbuluar me rërë, 27-vjeçarja pozon lakuriq në plazhin e njohur (FOTO)

Premte, 07 September 2018 08:30

Ylli i shout amerikan “16 and Pregnant”, Farrah Abraham, nuk i ka lënë vend imagjinatës në dajlen e saj teksa po realizonte një set fotografik në Kosta Rika.

Farrah është fotografuar tërësisht nudo në plazhin Pura Vida, teksa ka nxjerrë në pah format e saj.

E “veshur” herë me rërë dhe herë me dallgët e detit, 27-vjeçarja ka pozuar para kamerës teksa mbante gjoksin me dorë.

E lindur në Omaha, Nebraska, ajo mori vëmendjen e publikut në vitin 2009 me serialin televiziv “16 and Pregnant” dhe pas suksesit aty, Farrah luajti edhe në serialin “Spin-off Teen Mom” për katër sezone.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gati rikthimi i “bishës”, Zlatan Ibrahimovic drejt Europës

Sport

Gati rikthimi i “bishës”, Zlatan Ibrahimovic drejt Europës

Ish-lojtari i Kombëtares së Suedisë, Zlatan Ibrahimovic, duket se do të përfundojë shpejt aventurën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Suedezi luan me skuadrën e Los Angeles Galaxy, ku në muajin...

Çmenduri, çmimet e frutave e perimeve në Shqipëri shkojnë në stratosferë

Aktualitet

Çmenduri, çmimet e frutave e perimeve në Shqipëri shkojnë në stratosferë

Me të njëjtën sasi parash, këtë vit del me më pak “trasta” në duar nga dyqanet e fruta-perimeve. Çdokush mund ta ketë vënë re se shpenzimet për të konsumuar perimet e...

24 dhe 25 shtator në Durrës e Shijak do ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Aktualitet

24 dhe 25 shtator në Durrës e Shijak do ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Për shkak të remontit të OST në linjat 110kV Rrashbull-Sallmone, Rrashbull – Spitallë, në datat 24-25 shtator do të ketë kufizime energjie në disa zona në Durrës e Shijak, njoftoi...