U ofroi policëve seks treshe nëse e falnin për shkeljen rrugore, por...

Premte, 07 September 2018 08:34

Një modele ruse 24-vjeçe është dënuar me 18 muaj burg, pasi ajo kreu një shkelje rrugore dhe më pas u ofroi oficerëve seks tresh nëse ata e bënin njërin sy qorr ndaj shkeljes.

Rusja Kira Mayer u deklarua fajtore për incidentin në rrugë që shkaktoi një valë të gjatë trafiku në rrugët e Moskës, por edhe por rezistencën ndaj policisë dhe provokimin e tyre teksa ishin në krye të detyrës.

Në gjykatë u tha se policët refuzuan ofertën e saj dhe vazhduan punën duke ia vendosur prangat, por nuk u dhanë shumë detaje për ofertën për seks në grup që 24-vjeçarja u kishte bërë dy policëve.

Mayer ka mbyllur llogarinë e saj Instagram, e cila kishte 148,000 ndjekës që i rriteshin dita-ditës për fotografitë dhe videot shpesh provokative.

Më parë ajo u kishte thënë fansave të saj:

Kur të mërzitem me jetën time të lumtur, unë do të martohem dhe do të vuaj si të gjithë njerëzit normalë".

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Sport

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Në mbrëmjen gala të zhvilluar të hënën në Londër, Luka Modric ka mposhtur sërish Cristiano Ronaldon, duke u shpallur futbollisti i vitit edhe nga FIFA, ndërsa pak ditë më parë...

I thyejnë brinjët dhe këmbët, ja pse kunati dhe djemtë masakruan 55-vjeçaren

Aktualitet

I thyejnë brinjët dhe këmbët, ja pse kunati dhe djemtë masakruan 55-vjeçaren

Gruaja 55-vjecare qe u masakrua për motive pronësie nga kunati dhe dy djemtë e tij, ndodhet ne gjendje kritike. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e djeshëm në fshatin Armathë të Qendrës...

Basha: Me mua Fushaj garonte në tendera, ndërsa tani ndryshohet ligji në favor të tij

Politikë

Basha: Me mua Fushaj garonte në tendera, ndërsa tani ndryshohet ligji në favor të tij

Një pjesë e mirë e atyre që kreu i PD-së, Lulzim Basha i etiketoi si oligarkë, që po “zhvatin” paratë e shqiptarëve me ndihmën e qeverisë, kanë bashkëpunuar edhe me...