Unikkatil në foto të rralla si adoleshent (FOTO)

Premte, 07 September 2018 12:53

Unikkatili siç nuk e keni parë asnjëherë më parë.

Ai është ndër të famshmit që shumë rrallë, thuajse aspak nuk shfaqet në fotografi ose video nëpër rrjete sociale.

E disa foto që po qarkullojnë, reperi shumë i suksesshëm shihet me shoqëri, në një moshë shumë të re.

Viktori në atë kohë me siguri sapo ka filluar të merret me shkrimin e teksteve për këngë, e nuk e ka pasur idenë se ai do të bëhej reperi më i suksesshëm në rap-muzikën shqiptare.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Facebook nuk do të ofrojë më staf në fushatat politike

Globi

Facebook nuk do të ofrojë më staf në fushatat politike

Facebook nuk do të dërgojë staf për të punuar në zyrat e fushatave politike gjatë zgjedhjeve, ka njoftuar kompania. Rrjeti social ofronte staf të përkushtuar për fushatat politike duke i ndihmuar...

Instagrami vs. Realiteti: Fotot perfekte janë gënjeshtër e madhe

Lifestyle

Instagrami vs. Realiteti: Fotot perfekte janë gënjeshtër e madhe

Ne të gjithë jemi familjarë me fotot perfekte të Instagramit, të cilat gjithmonë duken shumë të bukura për të qenë të vërteta. Ne nuk jemi gjithmonë të veshur bukur dhe...

Kjo tortë e shijshme i ka vetëm tre përbërës

Shëndeti

Kjo tortë e shijshme i ka vetëm tre përbërës

A dëshironi të pregatisni një ëmbëlsirë të shijshme, që njëkohësisht të jetë e lirë dhe jo më shumë përbërës? Mendoni se është ve vështirë, apo më keq akoma, e pamundur? Atëherë...