Robbie dhe bashkëshortja e tij presin në jetë një vajzë, përmes një nëne surrogate

Premte, 07 September 2018 17:46

Robbie Williams dhe Ayda Field kanë njoftuar se janë bërë prindër përmes një nëne surrogate.

Field, e cila është anëtare jurie në ‘X Factor’, e ka publikuar një fotografi të duarve të familjes së saj në Instagram.

“Me gëzim të madh ju njoftojmë se kemi një vajzë… Mirë se vjen në botë Colette (Coco) Josephine Williams!”.

“Ka qenë një rrugë shumë e gjatë dhe e vështirë deri këtu, prandaj vendosëm që ta mbanim të heshtur”, ka shkruar ajo në Instagram.

Aktorja amerikane e ka falënderuar edhe nënën surrogate dhe ka thënë se ndihet e bekuar që jeton në një botë, ku diçka e tillë është e mundur.

Williams dhe Field i kanë edhe dy fëmijë të tjerë, Teddy dhe Charlot, gjashtë dhe katër vjeç respektivisht.

Bashkëshortja e Robbiet e ka përfunduar postimin në Instagram duke thënë: Ashtu si me Teddyn dhe Charlien, kërkojmë që ta respektoni privatësinë e Cocos dhe të na lejoni ta rritim në ekipin tonë të ri prej pesë (anëtarëve)”, ka shkruar aktorja.

kkk

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Politikë

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Në emisionin “Open” të Eni Vasilit, kreu i Partisë Demokratike komentoi edhe qëndrimin e qeverisë shqiptare ndaj idesë së shumëdebatuar të shkëmbimit të territoreve mes Serbisë dhe Kosovës. Lulzim Basha akuzoi...

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Politikë

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Ditët e fundit Policia e Shtetit ka vënë në pranga bandën e Bajrajve, që ishte akuzuar shpesh nga opozita si një bandë kriminale që ka marrë kontrollin e Shkodrës dhe...

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Sport

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Në mbrëmjen gala të zhvilluar të hënën në Londër, Luka Modric ka mposhtur sërish Cristiano Ronaldon, duke u shpallur futbollisti i vitit edhe nga FIFA, ndërsa pak ditë më parë...