Foto/ Nuk është maskë, fytyra e tij është e vërtetë

Premte, 07 September 2018 18:28

Seyithan Özdemir është një aktor turk i njohur për rolin e tij në serialin e njohur turk “Të infiltruarit”!

I futur nën petkun e personazhit të quajtur Minik, Seyithan shkëlqeu dhe fitoi simpatinë e të gjithë skeptikëve që e paragjykuan nga pamja e tij e jashtme.

Seriali u transmetua edhe në Shqipëri ku të gjithë filluan të komentojnë fytyrën e tij nëse ishte reale apo jo, pasi lëkurë të tillë jemi mësuar ta shohim vetëm në filma fiction. Por po, fytyra e tij është e vërtetë.

Minik është shembulli se pamja e jashtme nuk të pengon të ecësh në jetë. Atë nuk e ndaloi pamja e tij të mësynte në botën e artit dhe kinematografisë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Kuriozitete

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Rreth 130 vite pasi kilogrami u përcaktua nga një masë metali që është mbajtur në një kasafortë në Paris, shkencëtarët kanë votuar për ndryshim dhe një sistem të ri që...

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd – Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pranë lokalit të njohur me emrin “Zeneli”. Ka qenë një autobus që është përplasur me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!