Mozzik e Loredana paralajmërojnë bashkëpunimin

Premte, 07 September 2018 18:42

Dyshja vijnë me një këngë bashkë.

Të paktën kështu kanë lënë të kuptohet me anë të një postimi të ngjashëm që kanë bërë të dytë, ku shihen duke mbajtur një datë në duar, e që është data e lancimit të këngës.

Para pak kohësh, është Loredana ajo që ka paralajmëruar se shumë shpejt po vjen me një këngë të re, e që kësaj radhe do të jetë bashkëpunim, por që nuk e ka zbuluar se për kë bëhet fjalë.

Mozzik ka qenë aktiv këtë verë, duke publikuar disa këngë që janë bërë hite tek ne, por është Loredana ajo që ka pasur suksesin më të madh dhe që ende po e shijon, pasi ka debutuar fuqishëm me hitin ‘Sonenbrille’.

q215362958811536295935

q115362958801536295933

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Filmi shqiptar në zi, ndahet nga jeta aktori i njohur

Aktualitet

Filmi shqiptar në zi, ndahet nga jeta aktori i njohur

Është ndarë nga jeta aktori i njohur shqiptar Sulejman Dibra. Mësohet se aktori Dibra ka ndërruar jetë pas një ataku kardiak. Sulejman Dibra ka lindur më 9 shtator të vitit 1943 në...

Hetimi, mafia 1 mln euro/muaj me bastet, kompani dhe në Shqipëri

Bota Shqiptare

Hetimi, mafia 1 mln euro/muaj me bastet, kompani dhe në Shqipëri

Është vlerësuar të paktën një milionë euro në muaj, fitimi i 20 agjencive bastesh të sekuestruara në provincat e Catanias, Siracuzas, Caltanissetta dhe Ragusas në kuadër të hetimeve rreth mafies...

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Një plagosje me armë zjarri mësohet se ka ndodhur në qytetin e Peqinit. Report Tv ka mësuar se një adoleshent i moshës 15-vjecare është plagosur me një plumb në kokë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!