Meghan Markle shfaqet joshëse me fustan të kaltër

Premte, 07 September 2018 20:19

Dukesha e Sussex, Meghan Markle mbrëmë tregoi edhe anën e saj joshëse me një fustan të kaltër në gala koncert.

37 vjeçarja që e shoqëroi bashkëshortin e saj, Princ Harryn shkëlqeu me pamjen e saj duke tërhequr shumë vëmendje nga të pranishmit.

Meghan shpesh edhe  është në qendër të vëmendjes së medieve për shkak të raporteve të saj me disa nga anëtarët e afërt të familjes, të cilët po i përdorin mediet për të treguar nga e kaluara e Dukeshës.

Çifti u vonua 10 minuta për shkak të turmës së madhe që i përshendetën ata.

m315363417521536341803

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...