Zbulohet çmimi, Rihannën do ta takoni vetëm me 1.500 dollarë

Premte, 07 September 2018 20:39

Vitin e kaluar, Rihanna publikoi linjën e saj kozmetike “Fenty Beauty” në Dubai dhe duket se do rikthehet sërish atje.

Rihanna do udhëtojë për në Dubai me 29 shtator ku do japë disa mësime për aplikimin e grimit në bashkëpunim me Sephora.

Pranë saj do jenë artistët e grimitHector Espinal dhe Pirscilla Ono.

30-vjecarja do mbajë një fjalim të gjatë për dy orë ku do tregojë teknika të reja për tu dukur bukur.

Por duhet paguar një çmim i lartë për ta takuar.

Fansat e saj më të mëdhenj janë pak të dëshpëruar pasi duhen 1.497 dollarë për të qenë pjesë e audiencës.

Ndërsa ata që duan të jenë në rresht të parë do paguajnë 2.041 dollarë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!