Sikurse Geti, edhe Marina vishet shtrenjtë, ja sa kushton vetëm një këmishë e saj

Premte, 07 September 2018 21:24

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e preferuar nga publiku

Sezonin e kaluar e kemi parë nën drejtimin e emisionit “C’est La Vie”, mirëpo se çfarë do bëjë këtë sezon, do e marrim vesh ditët në vijim.

Ajo po shijon romancën me bashkëshortin e saj Getoar Selimin dhe ditët e fundit ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë e bukur me një këmishë me nuanca verore e me syze që i rrinë shumë mirë.

Edhe pse në shikim të parë këmisha duket e thjeshtë, kjo i përket firmës ‘Roberto Cavalli’, që ka vlerën rreth 1045 euro, çmim ky i zbuluar nga faqja “Whattheywearin”.

arjn 768x492

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!