Olti Curri krahason ndryshimin e Luana Vjollcës 2008-2018

Premte, 07 September 2018 21:27

Gazetari dhe opinionisti Olti Curri është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, i cili tërheq gjithmonë vëmendjen me komentet e tij dhe thumbat që bënë shpesh herë për VIP-at shqiptar.

Ai është shumë aktiv në Instagram dhe në rrjetet e tjera sociale ku publikon statuse nga më të ndryshmet dhe reklamon shumë produkte, por së fundmi ka një pyetje për ndjekësit e tij.

Këtë herë si duket Olti ka ngacmuar Luanën me ‘story’-t e fundit në Insta. Ai ka postuar 2 foto të moderatores ku shihet si dukej në vitin 2008 dhe si duket tani dhe kështu ka komentuar dy fotot duke thënë me shaka dhe pak ironi se si duket Luanën e ka shëndoshur shalqini.

Si do e presë moderatorja këto dy postime nga Olti, presim të shohim, por tashmë jemi mësuar se Luana nuk reagon ne këto raste.

luuu olt

Modifikuar më Premte, 07 September 2018 21:44

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova e Serbia akuzojnë njëra-tjetrën për moszbatim të marrëveshjeve

Bota Shqiptare

Kosova e Serbia akuzojnë njëra-tjetrën për moszbatim të marrëveshjeve

Zbatimi i marrëveshjeve të arritura në kuadër të dialogut në mes Prishtinës dhe Beogradit me lehtësimin e Bashkimit Evropian në Bruksel, vlerësohet në mënyra të ndryshme nga palët në negociata. Kryesisht...

E pabesueshme! Mësoni sa ka shkuar trashësia e dëborës në këtë fshat të Shqipërisë

Aktualitet

E pabesueshme! Mësoni sa ka shkuar trashësia e dëborës në këtë fshat të Shqipërisë

Kjo ka qenë situata në orët e mesditës, ndërsa në mbrëmje në Dardhë trashësia e borës arriti në një metër, duke krijuar vështirësi të mëdha në lëvizjen e automjeteve. Edhe pushuesit...

Anglia përmbys Kroacinë, kualifikohet në “final four”

Sport

Anglia përmbys Kroacinë, kualifikohet në “final four”

Anglia ka arritur të marrë pikët e plota ndaj nënkampionit të botës, Kroacisë në kuadër të Ligës së Kombeve, duke siguruar plasmanin në “final four”. Kroacia doli së pari në epërsi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!