Nuk përballoi dot ndarjen, gjendet i vdekur ish i dashuri i Ariana Grandes

Saturday, 08 September 2018 09:11

Ish-i dashuri i këngëtares  Ariana Grande, Mac Miller ka humbur jetën në moshën 26-vjeçare.

Trupi  i reperit, u gjet i pajetë në shtëpinë e tij në Los Angeles, pasditen e së premtes. “TMZ” raporton se ai ndërroi jetë si pasojë e overdozës.

Miles, emri i vërtetë i së cilit është  Malcolm James McCormick, ishte i lidhur me Ariana Grande për më shumë se dy vite dhe çifti njoftoi ndarjen në muajin maj. Ariana deklaroi pas ndarjes  se ai do të ishte gjithmonë prezent në jetën e saj dhe se e respekton pafundësisht.

Mesa duket Miles nuk e priti edhe aq mirë ndarjen, pasi iu drejtua alkoolit dhe lëndëve narkotike. Ai u ndalua disa herë nga Policia duke drejtuar automjetin i pirë, madje edhe u aksidentua pranë banesës së tij.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Politikë

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Banorët e zonës së Astirit te Unaza e Re, në kryeqytet vijojnë protestat e tyre, kundër mos kompensimit për prishjen e banesave të tyre. Në ditën e 12 të protestës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!