E ndjek atë në çdo hap, ja kush është idhulli i Kylie Jenner

Saturday, 08 September 2018 10:22

Kylie Jenner “kopjon” të motrën Kim Kardashian në çdo hap të saj drejt suksesit.

Kim Kardashian është idhulli dhe modeli që ndjek motra e vogël Kylie Jenner. Ylli i vogël nuk lë rast për ta treguar këtë në çdo moment të jetës së saj.

Mirëpo, Kylie së fundmi ka veshur një fustan, i cili më herët është veshur nga motra e saj Kim. Dhe sigurisht kuptohet që me këtë fustan, suksesi ishte i garantuar.

Super ylli I vogël sigurisht që ka shkëlqyer me këtë fustan, i cili i nxirrte në pah format e saj trupore.

s115363893031536389384

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Denoncimi nga Saranda/Policia në Qafë-Botë kthen pas asnjë arsye drejtuesit e automjeteve

Aktualitet

Denoncimi nga Saranda/Policia në Qafë-Botë kthen pas asnjë arsye drejtuesit e automjeteve

Partia Demokratike dega Sarande denoncon situatën e krijuar ne Piken e Kalimit Kufitar te Qafe-Botes prej datës 09.10.2018. Përmes një deklarate për mediat dega e PD në Sarandë thekson se...

Gati fadromat për shembjet, ARRSH i bën një thirrje banorëve të Unazës së Re

Aktualitet

Gati fadromat për shembjet, ARRSH i bën një thirrje banorëve të Unazës së Re

Në prag të shembjeve të banesave dhe bizneseve tek Unaza e Re, Autoriteti Rrugor shqiptar i ka bërë një ftesë për sqarim, banorëve që shpronësohen ose jo. Deklarata e plotë për...

Mjeku shqiptar merr çmimin e karrierës në Kanada

Bota Shqiptare

Mjeku shqiptar merr çmimin e karrierës në Kanada

Mjeku shqiptar Dr.Lulzim Rrafshi është vlerësuar nga Kolegji Kanadez i Mjekëve të Familjes me çmimin e karrierës. Lajmi bëhet i ditur nga ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko, i cili...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!