A është bashkuar Majku me Majlindën? Këto pamje flasin shumë

Saturday, 08 September 2018 11:04

Reperi i njohur, Majk shquhet për lidhjet e tij të dashurisë.

Ajo që bëri bujë të madhe në media është kjo me bukuroshen nga Prishtina, Majlinda Zekën me të cilën ka edhe një djalë.

Ndonëse ishin pak vite në lidhje, çifti u bekuan me dhuratën më të madhe nga zoti, Roanin. Dyshja tashmë kanë ndarë rrugët teksa po jetojnë jetën ndaras.

Sido që të jetë në postimet e fundit të kapura nga paparacët, reperi shihet të jetë së bashku me Majlindën.

A janë pajtuar çifti i famshëm? Apo thjesht është djali që i bënë ata ndonjëherë së bashku.

d215363927201536392841

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

SKANDAL/ Publikohen pamjet e “Shëruesit” që të zgjidh hallet përmes seksit (+18)

Aktualitet

SKANDAL/ Publikohen pamjet e “Shëruesit” që të zgjidh hallet përmes seksit (+18)

Emisioni “Stop” trajtoi sonte rastin e një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qytetarëve. Por të gjitha këto probleme, “shëruesi” Shefqet i lidh me...

Sherr i dhunshëm mes shqiptarëve dhe rumunëve

Aktualitet

Sherr i dhunshëm mes shqiptarëve dhe rumunëve

Të burgosurit shqiptarë dhe ata rumunë janë përfshirë në një sherr të dhunshëm në burgun e Sollicciano të Firences në Itali. Mediat italiane raportojnë se u desh ndërhyrja e gardianëve për...

Daçiç: I kam thënë kancelarit austriak se vetëm një budalla del në anën e humbësit

Globi

Daçiç: I kam thënë kancelarit austriak se vetëm një budalla del në anën e humbësit

Ministri i jashtë serb Ivica Daçiç, ka vazhduar të mburret pas dështimit të Kosovës për t’u bërë anëtare e Interpolit. Ai ka thënë se një rezultat i tillë tregon se pa...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!