Një lajm i mirë për të gjithë fansat e ‘Ertugrul-it’

Saturday, 08 September 2018 11:23

 Aktori turk Engin Altan Duzyatan, u bë i famshëm nga roli në serialin ‘Ertugul’.

Për këtë arsye aktori është dhe një ndër më të komentuarit dhe më i ndjekuri në botën e showbizit.

Së fundmi aktori ka marrë një ofertë të parezistueshme nga familja e Emirit të Kuvajtit.

Sheikët në fjalë i kanë ofruar aktorit të prodhojnë një parfum që do të mbajë emrin e tij dhe kanë premtuar që do ta shpërndajnë në të gjithë botën.

Engin ka udhëtuar në lindjen e mesme me bashkëshorten dhe pasi pranoi propozimin, mediat turke bëjnë me dije se kanë nisur bisedimet me firmat më të njohura të parfumeve në botë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Bota Shqiptare

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Ministria e Punëve të Jashtme të Maqedonisë i ka dorëzuar Hungarisë notë proteste lidhur me ikjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe me kërkesën së tij për azil në Hungari. Sot në...

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Aktualitet

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Ndërtesa e Gjykatës së Lartë është kthyer në një depo dosjesh që nuk dihet se kur do shqyrtohen. Janë 30 mijë dosje pezull të vendosura në salla, korridore dhe zyrat...

Enrique Iglesias kap fansen nga të pasmet, ajo e puth

Lifestyle

Enrique Iglesias kap fansen nga të pasmet, ajo e puth

Këngëtari i famshëm Enrique Iglesias në turnetë botërore ka kënaqur dhjetëra femra që kanë pasur fat që t’i këndojnë këngën “Hero”. Këngëtari është një prej meshkujt më të dëshiruar nga femrat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!