Kur të vjen në ndihmë një yll! Natalie Portman ulet në gjunjë për të ndihmuar kolegen e saj 16-vjeçare

Saturday, 08 September 2018 11:48

Duhet të jetë një makth i keq që të kesh probleme me veshjen teksa parakalon në tapetin e kuq përpara qindra kamerave dhe personave që ndodhen aty.

E pikërisht një gjë e tillë i ndodhi mbrëmë aktores së njohur Raffey Cassidy, por fatmirësisht aty pranë kishte kolegë të saj, përfshirë edhe yllin Natalie Portman, që e ndihmuan atë.

Kasti i Vox Lux po parakalonte në tapetin e kuq duke shkëlqyer të gjithë për premierën e tyre gjatë Festivalit të Filmit në Venecia, kur veshja e Cassidy duket se u ngatërrua me këpucët e saj, duke mos e lënë që të ecte.

Menjëherë Portman, Stacy Martin dhe Brady Corbet i erdhën në ndihmë koleges së tyre dhe u përpoqën që ta largonin veshjen e 16-vjeçares nga këpuca.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Aktualitet

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Gazetarja Sonila Meço rikthehet përfundimisht në ekran pas një periudhe të gjatë tërheqjeje nga televizioni por kurrsesi nga profesioni i saj dhe kontakti me publikun. Meço është bërë zyrtarisht pjesë e...

BE në Tiranë për të integruar qeverinë apo Shqiperinë? – Vasili ka një pyetje për Soreca-n

Politikë

BE në Tiranë për të integruar qeverinë apo Shqiperinë? – Vasili ka një pyetje për Soreca-n

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Vasili, ka reaguar pas mbledhjes së Këshillit të Stabilizim Asociimit në Bruksel pa praninë e opozitës. Ai shkruan se opozita ka qenë nga vitit 2013...

Përplaset makina e mbushur me kanabis, humbet jetën transportuesi

Aktualitet

Përplaset makina e mbushur me kanabis, humbet jetën transportuesi

Në rrugën rurale që lidh fshatrat Kaçinar- Mirditë – Kaluer në Lezhë, në një terren të theksuar malor, shtetasi T.N. 34 vjeç, banues në Mirditë, duke drejtuar mjetin e tij...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!