U fotografua duke u puthur me një djalë, Arilena flet për herë të parë për “misteriozin”

Saturday, 08 September 2018 11:53

Pak ditë më parë u publikuan dy foto të këngëtares Arilena Ara duke shkëmbyer puthje me një djalë misterioz. Përsa i përket jetës private, Arilena ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar, duke mos treguar asgjë për lidhjen e saj.

Por së fundmi ajo ka dhënë një intervistë, ku është pyetur edhe në lidhje me fotot që u bënë menjëherë virale.

Për revistën “Class” ajo është shprehur se: “Shumë shpejt djali nuk do të jetë më misterioz për ju… do ta zbulojmë edhe sekretin”. Mesa duket këngëtarja ka vendosur që ta bëjë publike lidhjen e saj, në qoftë se në foto është me të vërtetë i dashuri.

Por mund të bëhet fjalë edhe për një foto të shkrepur nga xhirimi i ndonjë videoklipi të ri që Arilena mund të publikojë së shpejti.

Këngëtarja ka folur edhe për planet e saj në muzikë ku ka treguar se për momentin është e fokusuar tek albumi në anglisht të cilin ka dëshirën e madhe që ta publikojë së shpejti.

ari115363842691536384305

ari15363842671536384303

Modifikuar më Saturday, 08 September 2018 12:00

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Një plagosje me armë zjarri mësohet se ka ndodhur në qytetin e Peqinit. Report Tv ka mësuar se një adoleshent i moshës 15-vjecare është plagosur me një plumb në kokë...

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Bota Shqiptare

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Ministria e Punëve të Jashtme të Maqedonisë i ka dorëzuar Hungarisë notë proteste lidhur me ikjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe me kërkesën së tij për azil në Hungari. Sot në...

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Aktualitet

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Ndërtesa e Gjykatës së Lartë është kthyer në një depo dosjesh që nuk dihet se kur do shqyrtohen. Janë 30 mijë dosje pezull të vendosura në salla, korridore dhe zyrat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!