Aulona Musta poston videon duke bërë 'twerk', Sara Kapo i komenton: Të lutem boll

Saturday, 08 September 2018 12:27

Ajo është një nga gazetaret më të ndjekur në rrjetin social “Instagram”, ku poston foto e video të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe ajo private. Bëhet fjalë për Aulona Mustën e cila me postimet dhe deklaratat që bën, shpeshherë ngjall debate te komentuesit.

Por njëkohësisht Aulona është kthyer edhe në frymëzim për femrat që e ndjekin, teksa publikon foto apo video nga palestra për të pasur një trup sa më në formë.

Ditën e djeshme gazetarja e njohur ka publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer para pasqyrës teksa në bën edhe pak twerk. Në këtë video kanë komentuar me qindra persona, dhe bie në sy edhe një koment nga Sara Kapo.

Kjo e fundit i komenton Aulonës muskujt e barkut. “Aulona të lutem boll se më ngeli në fyt kjo birra sa pashë ABS-at”, shkruan Sara.

“Ma jep mua, se aq po më pihet tani”, ia kthen Aulona së bashku me disa imoji me të qeshura.

640 0 5b917d198d77b15363835971536383648

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mbaji larg armiqtë e mirëqenies tënde. Ja cilët janë

Lifestyle

Mbaji larg armiqtë e mirëqenies tënde. Ja cilët janë

Më të rrezikshmit janë shtigjet e panatyrshëm që ndjek në jetën tënde, detyrimet që i merr përsipër për të mos zhgënjyer, gjested që i mban përbrenda nga frika se mos...

VIDE/ Policia i thotë “NDAL”, kamikazja hedh veten në erë

Globi

VIDE/ Policia i thotë “NDAL”, kamikazja hedh veten në erë

Një kamikaze në Çeçeni injoroi paralajmërimet e policisë në një pikë kontrolli dhe hodhi veten në erë. Karina Spirindonova shihet në video e veshur me të zeza, duke ecur e vetme...

Haradinaj kërkon që liberalizimi i vizave të futet në axhendën e BE-së

Bota Shqiptare

Haradinaj kërkon që liberalizimi i vizave të futet në axhendën e BE-së

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, sot mori pjesë në takimin e mëngjesit, së bashku me liderë tjerë, të ftuar nga kancelari austriak, Sebastian Kurz, në kuadër të Forumit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!