Belen Rodriguez “çmend” rrjetin me foton nudo, gazetarja shqiptare i komenton: Le nam!

Saturday, 08 September 2018 12:41

Belen Rodriguez është një ndër modelet më të komentuara dhe të paguara në Itali. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston fotografi shumë seksi dhe provokuese.

Mbrëmjen e djeshme Belen i ka surprizuar 7 milionë ndjekësit e saj në “Instagram”, duke postuar një foto ku ajo shfaqet pa asnjë rrobë në trup. Siç shihet ajo ka pozuar në natyrë, tërësisht e zhveshur taksa qëndronte në këmbë.

Fotoja ka marrë mijëra pëlqime dhe komente. Foton e kanë pëlqyer edhe dy shqiptare të njohura, këngëtarja Zaimina Vasjari dhe gazetarja Aulona Musta.

Madje kjo e fundit edhe ka lënë një koment, duke i theksuar se ka mbetur zhveshur në rrjetet sociale. “Ngele lakuriq mi goce! Le nam! Ca do të thotë çuni, kur të të shohë fotot? Je dhe nënë ti! Pff”, komenton plot ironi Aulona Musta.

aulona koment belen15363834741536383516

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!