Kush është më e bukur Tayna apo Rina? Linda Rei ka dy fjalë për to: Boll me…

Saturday, 08 September 2018 13:37

Tayna dhe Rina janë dy reperet e reja shqiptare të cilat kanë marrë menjëherë vëmendjen e publikut. Tekstet e këngëve janë shumë të thella saqë ato thumbojnë njëra-tjetrën e për këto diss-e janë përfolur shumë në mediat rozë.

Por cila është më e bukur sipas Linda Reit? Kjo e fundit ka zgjedhur të mos e pëlqejë fare këtë foto në “Instagram”, madje dhe i ka kritikuar duke e quajtur Rinën si “arrixhofk” dhe Taynan me kostum karnavaleje.

Njëkohësisht Linda ka bërë edhe një koment për veshjen e tyre ku shkruan se të dyja kanë nevojë për stilist se nuk e kanë idenë e stilit.

rina15364049881536405027

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

VIDEO e masakrës në Lushnje/ Si u ekzekutuan me breshëri dy të rinjtë në 2017

Aktualitet

VIDEO e masakrës në Lushnje/ Si u ekzekutuan me breshëri dy të rinjtë në 2017

Ngjarja ndodhi në 11 tetor të vitit të kaluar, ndërsa autorët janë Laert Haxhia dhe Orges Bilbili. Në videon e siguruar nga gazetari i Report Tv, Artan Hoxha duket momenti...

Durrës, arrestohet mjeku dhe shoferi, bënin kontrabandë me ambulacën

Aktualitet

Durrës, arrestohet mjeku dhe shoferi, bënin kontrabandë me ambulacën

Një mjek dhe një shofer janë arrestuar nga policia e Durrësit pasi akuzohen për kontrabandë mallrash. Policia thotë se pas një hetimui 2 mujor u finalizua operacioni "Cigarettes", duke vënë në...

"Opozita do të dalë shumë shpejt në rrugë"

Politikë

"Opozita do të dalë shumë shpejt në rrugë"

Për herë të parë, një lider i partive të opozitës ka treguar se çfarë diskutohet në mbledhjet me dyer të mbyllura. Duke folur në studion e SYRI.net, Kryemadhi ka treguar se...