Reperi i njohur thotë se Kim meriton të jetë presidente

Saturday, 08 September 2018 14:46

Kim Kardashian të bëhet presidente, një realitet që po ndodh?
Offset po i jep edhe më shumë bukuri kësaj ideje, ku reperi i Migos beson në një realitet të tillë dhe madje do t’ia besonte votën Kimit.

“Po, më pëlqen ai dreq”.

“Kim për presidente, njeri, ajo meriton të jetë presidnte. Asnjë president nuk e bën këtë gjë. Dhe ajo u ndihmon njerëzve me ngjyrë, 10 mijë herë më shumë se tjerët”, u shpreh Offset.

Offset aktualisht është në gjyq pasi ai dhe truproja e tij u arrestuan kohë më parë.

Reperi 26 vjeçar është në liri me kusht që nga viti 2015 kur abuzoi me drogë dhe armë.

Kim ndërkaq ka shprehur interesimin që ajo të kandidojë për presidente në vitin 2024.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...