Fotogaleria/ E përzunë si modele nga pesha, ja si i përgjigjet ajo sot

Diel, 09 September 2018 10:09

Iskra Lawrence refuzon me çdo kusht që të përdorë photoshop-in për të fshehur celulitin apo kofshët e gjera, pasi ajo ndihet e lumtur dhe e kënaqur me trupin e saj.

Pasi e përzunë nga agjencia, ajo luftoi shumë që të kishte një trup më të mirë.

Rrjetet sociale e ndihmuan shumë duke ia shfaqur bukurinë që ajo ka, madje edhe për trupin në formë, ndërsa sot, ajo është e famshme si modele për një masë më të madhe.

Kështu ajo edhe i vërtetoi agjencisë së saj të vjetër që ishte gabim, ndërsa është shprehur: “Kam shumë vetëbesim dhe ndihem e shkëlqyer”.

Modifikuar më Diel, 09 September 2018 11:05

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Kuriozitete

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Rreth 130 vite pasi kilogrami u përcaktua nga një masë metali që është mbajtur në një kasafortë në Paris, shkencëtarët kanë votuar për ndryshim dhe një sistem të ri që...

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd – Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pranë lokalit të njohur me emrin “Zeneli”. Ka qenë një autobus që është përplasur me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!