FOTO/ I dashuri Dua Lipës i publikon disa fotografi në momente intime

Diel, 09 September 2018 12:40

Dua Lipa dhe Isaac Carew këto ditë po qëndrojnë në Gjermani. Çifti po shijojnë në maksimum qëndirmin në Berlin, ndërsa shfaqen shumë të dashuruar në imazhet që ndajnë me ndjekësit në rrjete sociale.

Ata kanë publikuar disa fotografi ku shfaqen në përqafim të njëri-tjetrit dhe shprehin publikisht dashurinë që kanë.

Por, në fotografinë e fundit që Isaac postoi në Instagram, ai shfaq një moment të papërshtatshëm për publikun.

Ai dhe Dua shfaqen në një moment intim, derisa Isaac shihet i zhveshur.

fdrrdrd

Modifikuar më Diel, 09 September 2018 13:58

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...