Gangsterja e Elbasanit me makinë 450 mijë euro

Hënë, 10 September 2018 11:23

Është e njohur si gangsterja e Elbasanit dhe Trejsi Sejdini shpesh na ka treguar se jeta e saj është e rrethuar nga luksi i skajshëm.

Ndonëse na ka treguar se pëlqen aksesorët e luksit këtë herë Trejsi ka treguar super automjetin me të cilin lëviz.

Pikërisht një automjet Lamborghini Aventador Sv, me vlerë të përafërt me 450 mijë euro dhe Trejsi ka postuar foto me automjetin në Instastoryn e saj.

Me siguri djema kushedi se sa xhelozoni tani për Trejsin. E kush nuk do ta donte një Lamborghini…

y115365650031536565044

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tani do të hani më shumë, mësoni të vërtetat që nuk i keni ditur për makaronat

Shëndeti

Tani do të hani më shumë, mësoni të vërtetat që nuk i keni ditur për makaronat

Janë të paktën 10 legjenda ato që nuk i paskemi ditur deri tani për makaronat – pjatën më të preferuar të italianëve. Aidepi, Lidhja e Industrive të Ëmbëlsirave dhe të Pastës...

Çfarë i bën gjoksit Oriola Marashi, 'bombat' e saj rriten dita-ditës

Show-biz

Çfarë i bën gjoksit Oriola Marashi, 'bombat' e saj rriten dita-ditës

Oriola Maashi ka qëlluar sërish në shenjë me postimin e saj.  Ajo ja ka dalë të tërheqë vëmendjen. Një set i ri fotografik e ka sjellë atë sërish bune dhe mjaft të freskët...

Shqiptarëve iu merret 41 euro në vit vetëm për pastrimin

Aktualitet

Shqiptarëve iu merret 41 euro në vit vetëm për pastrimin

Kosto vjetore e trajtimit të mbetjeve për 1 banorë llogaritet në 1329 lekë në vit  ose 10.4 euro sipas një metodologjie tashmë të miratuar nga Këshilli Konsultativ i pushtetit vendor...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!