E mbajti ‘fshehur; prej vitesh! Xhemi Shehu prezanton bashkëshortin

Hënë, 10 September 2018 12:51

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më të dashura për publikun e ndër më të komentuarat në media, por për jetën private prej vitesh ajo është treguar shumë diskrete.

Bashkëshorti i Xhemit ka mbetur misterioz pasi moderatorja ka preferuar mos ta prezantojë atë me publikun. Ai njihet vetëm nëpërmjet fotove të shkrepura nga eventet ku çifti kanë qenë së bashku.

Megjithatë sot duket se Xhemi e ka prezantuar për herë të parë bashkëshortin. Në foton e postuar në Instastory, pranë Xhemit shihet një mashkulli i cili po aludohet se është bashkëshorti i saj e që në këtë rast do të shënonte herën e parë kur moderatorja poston një foto me të.

auto d115365566551536556679

d215365566571536556681

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Oficerit i vënë armën te koka në sy të deputetëve: Nuk del i gjallë nga zyra nëse arreston djalin e Rrahjas

Politikë

Oficerit i vënë armën te koka në sy të deputetëve: Nuk del i gjallë nga zyra nëse arreston djalin e Rrahjas

Ish-oficeri i policisë gjyqësore dhe nënkomisari Emiliano Nuhu në një intervistë për gazetarin investigativ Basir Çollaku ka zbuluar detaje tronditëse në lidhje me përdhunimin e shtetases Xhensila Maloku. Sipas tij e...

Kultivonin kanabis në Greqi, shqiptarët i merr më qafë helikopteri

Aktualitet

Kultivonin kanabis në Greqi, shqiptarët i merr më qafë helikopteri

Policia greke ka zbuluar një parcelë kanabis dhe ka arrestuar dy shtetas shqiptarë, të moshës 48 dhe 33 vjeç, që akuzohen se ishin kultivuesit e bimës narkotike. Kjo parcelë ndodhej në...

JA DHE KJO TJETRA/ Të qash apo të qeshësh, këto drejtojnë vendin sot

Aktualitet

JA DHE KJO TJETRA/ Të qash apo të qeshësh, këto drejtojnë vendin sot

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, u bë gazi i botës pak ditë më parë, teksa fjalën “karshi” e ndau në rrokje ndërkohë që fliste nga foltorja e Kuvendit. Por duket se...