Njihuni me shqiptarin që po çmend zviceranët në bodybuilding

Hënë, 10 September 2018 13:08

Ka kohë që jeton në Zvicër, por me prejardhje është nga Tetova e Maqedonisë. Është marrë një kohë të gjatë me basketboll e nga pamja e parë shihet si sportdashës pasi ka një fizik për t'u pasur lakmi si të një basketbollisti të vërtetë.

 Sherif Jusufi, është 28 vjeçari që po ç'mend zviceranët me format e tij fizike ndërkohë që ai thekson se ka lënë këtë sport duke i'u përkushtuar më shumë bodybuilding-ut si një sport e do shumë dhe që për momentin është duke e ushtruar.

Për të parë se në çfarë forme të bukur fizike është ai, mjafton të klikohen fotot në vazhdim.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rama si Enveri, urdhëron sa fëmijë të lindin në 2019!

Aktualitet

Rama si Enveri, urdhëron sa fëmijë të lindin në 2019!

Kur vendi gjendet më në udhëkryq se asnjëherë, Rilindja dhe kreu i kësaj organizate Edi Rama me pompozitet propagandojnë atë që deri më sot nuk e kanë bërë prej vitit...

Publikohen formacionet anti-Uells, Panucci nuk ndryshon

Sport

Publikohen formacionet anti-Uells, Panucci nuk ndryshon

Shqipëria pret në "Elbasan Arena" Uellsin në një miqësore luksi. Kuqezinjtë do të tentojnë të bëjnë kthesën, pas asaj humbje turpëruese 4-0 ndaj Skocisë dhe përballë Bale me shokë kërkojnë vetëm...

Largimi i Panuccit, Duka: Nuk është në dorën time

Sport

Largimi i Panuccit, Duka: Nuk është në dorën time

Qëndrimi ose jo i Christian Panuccit është kthyer në një çështje në kombëtaren shqiptare. Rezultatet negative dhe loja e dobët kanë bërë që drejt italianit të vërshojnë kritika të shumta. Megjithatë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!