Aksident në 2 të natës, Enca hedh tutje “Range Roverin” me “Scoda-n” e saj

Tuesday, 11 September 2018 08:09

Aksidenteve të shumta rrugore si duket nuk u ka shpëtuar as këngëtarja Enca, e cila është filmuar mbrëmë vonë nga qytetarët në rrugët e Tiranës.

Sipas qytetarit që ka dërguar videon për JOQ.al, Enca është përplasur pak metra larg qendrës së Tiranës me mjetin e saj tip “Scoda”, teksa ka goditur një “Range Rover”.

Përshëndetje JOQ! Enca bën aksident tek Taivani me mjetin Skoda dhe i ra Range Roverit që është nga krahu tjetër. Edhe pse nuk dallohet qartë ne video, ishte Enca.”

Nga pamjet duket që nuk ka qenë diçka serioze për këngëtaren, ndërsa në një komunikim të redaksisë JOQ.al me zëdhënësen e Policisë Tiranë, ajo shprehet se nuk kanë raportim aksidenti për personin në fjalë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kultivonin kanabis në Greqi, shqiptarët i merr më qafë helikopteri

Aktualitet

Kultivonin kanabis në Greqi, shqiptarët i merr më qafë helikopteri

Policia greke ka zbuluar një parcelë kanabis dhe ka arrestuar dy shtetas shqiptarë, të moshës 48 dhe 33 vjeç, që akuzohen se ishin kultivuesit e bimës narkotike. Kjo parcelë ndodhej në...

“Një k*rvar”/ Pas Etilda Gjonit një tjetër rilindëse bëhet gazi i botës

Aktualitet

“Një k*rvar”/ Pas Etilda Gjonit një tjetër rilindëse bëhet gazi i botës

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, u bë gazi i botës pak ditë më parë, teksa fjalën “karshi” e ndau në rrokje ndërkohë që fliste nga foltorja e Kuvendit. Por duket se...

Operacioni “Sintetiku”, arrestohen dy amerikanë në Tiranë

Aktualitet

Operacioni “Sintetiku”, arrestohen dy amerikanë në Tiranë

Drejtori i Departamentit të Policisë Kriminale ka njoftuar se dy amerikanë janë arrestuar në kuadër të operacioni “Sintetiku”. Të dy të arrestuarit akuzohen se prodhonin drogë sintetike në Tiranë. Te dy...