Miriam Cani pa make-up edhe në xhirimet e klipit

Tuesday, 11 September 2018 09:33

Këngëtarja Miriam Cani e ka treguar gjithnjë që pëlqen më tepër të shfaqet pa make-up në përditshmërinë e saj.

Edhe në foton e fundit të publikuar në rrjete sociale e shohim këngëtaren Miriam Cani tërësisht pa tualet. 

Megjithatë këtë pamje natyrale ajo ka zgjedhur t’a realizojë edhe në klipin e saj më të ri, të cilin duket se Cani ka nisur ta xhirojë. Sic shohim nga kjo foto Miriami duket më në formë kurrë.

mi 1536595652 879237415366455561536645585

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Trump deklasifikon dokumente të hetimit për ndërhyrjet ruse në zgjedhje

Globi

Trump deklasifikon dokumente të hetimit për ndërhyrjet ruse në zgjedhje

Presidenti Donald Trump urdhëroi Departamentin e Drejtësisë që të deklasifikojë një sërë dokumentesh që lidhen me hetimin për ndërhyrjen ruse në zgjedhje. Zëdhënësja e Shtëpisë së Bardhë, Sarah Sanders, tha se...

Qeveria në mandatin e dytë nuk kishte çështjen çame, por timon e tepsi

Politikë

Qeveria në mandatin e dytë nuk kishte çështjen çame, por timon e tepsi

Shpëtim Idrizi, në një intervistë në Top Show, sqaroi pse PDIU-ja vendosi që të kalojë në opozitë. Por, përpara se të zbulonte pse u largua, Idrizi rikujtoi arsyen pse u bashkua...

Dhunë fizike dhe psiqike, të burgosurit: I kemi larë muret me gjak

Aktualitet

Dhunë fizike dhe psiqike, të burgosurit: I kemi larë muret me gjak

Në redaksinë e emisionit “Stop” kanë mbërritur shumë letra nga persona që vuajnë dënimin në burgun e Fierit apo familjarë të tyre.Ata ankohen për sjellje të padenja nga ana e...