“Loriku është më i bukur se ty”, ja si përgjigjet bashkëshortja e ish-kapitenit të Kombëtares

Tuesday, 11 September 2018 10:21

Pas lidhjes dhe martesës me ish-kapitenin e Kombëtares Lorik Cana, Monica ka fituar mjaft fansa shqiptarë në rrjetet sociale.

Bukuroshja italiane ka krijuar një komunikim shumë të mirë me ndjekësit e saj në “Instagram”, ku ndonjëherë shkruan edhe në gjuhën shqipe.

Edhe Monica ka nisur të komunikojë me fansat e saj me aplikacionin në “Instastory”, ku dikush bën pyetje e ajo përgjigjet.

Teksa ajo ka kërkuar që ndjekësit t’i bëjnë ndonjë pyetje, një person i ka shkruar se Loiku është më i bukur se ajo.

“Loriku është më i bukur se ty, më fal”. Monica e ka marrë me sportivitet këtë pjesë dhe i është përgjigjur: “Po, e di!”.

lorik monika15365966711536596734

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!