Laura Merrin, njihuni me futbollisten seksi

Tuesday, 11 September 2018 10:34

Laura Merrin është një nga futbollistet më seksi të viteve të fundit. Përveç aftësive të shkëlqyera në futboll, lojtarja nga Zelanda e Re shfaq një trup me forma perfektë dhe shpeshherë tejet provokuese.

23-vjeçarja që aktivizohet Fylde Ladies FC, ka me mijëra fansa në rrjete sociale të cilët shpërthejnë me komente te fotot e saj.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Erdogani vazhdon presionin ndaj Riadit lidhur me vrasjen e gazetarit

Globi

Erdogani vazhdon presionin ndaj Riadit lidhur me vrasjen e gazetarit

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan vazhdon të rrisë presionin ndaj Riadit lidhur me vrasjen e gazetarit Jamal Khashoggi në konsullatën saudite në Stamboll. Të martën, gazeta pro-qeveritare turke Sabah publikoi imazhe...

Nënpresidenti Pence ngre çështjen e Rohingiave me Aung San Suu Kyi-në

Globi

Nënpresidenti Pence ngre çështjen e Rohingiave me Aung San Suu Kyi-në

Nënpresidenti amerikan, Mike Pence i tha udhëheqëses de facto të Myanmarit, Aung San Suu Kyi se donte të dëgjonte lajme për përparim në gjendjen e refugjatëve Rohingia. Zoti Pence u takua...

Sekretari Mattis viziton kufirin me Meksikën

Globi

Sekretari Mattis viziton kufirin me Meksikën

Sekretari amerikan i Mbrojtjes Jim Mattis shkon sot në kufirin me Meksikën ku do të inspektojë një pjesë të mijëra trupave që janë mobilizuar për të ndihmuar në operacionet e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!