Bella dhe Gigi shkëlqejnë në Javën e Modës në New York

Tuesday, 11 September 2018 11:26

Ato janë dy nga modelet më të njohura dhe më të mira në botë.

Kështu që ishte moment special kur Gigi dhe Bella Hadid ishin bashkë në pistën e modës për Anna Sui në Javën e Modës në New York, të hënën.

23-vjeçarja Gigi hapi shown, për të vazhduar me Bellën dhe modelet Taylor Hill dhe Kaia Gerber.

Motrat shkëlqyen me paraqitjen e tyre, si dy mbretëresha të pistave të modës, teksa në skenë i shoqëroi dhe vëllai i tyre i vogël.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident tragjik në Kosovë, 3 të vdekur, plagoset dhe ambasadorja turke në Prishtinë

Bota Shqiptare

Aksident tragjik në Kosovë, 3 të vdekur, plagoset dhe ambasadorja turke në Prishtinë

Një aksident tragjik ka ndodhur në orët e pasdites së sotme në Mramor të Prishtinës, ku janë konfirmuar 3 persona të vdekur dhe 3 të tjerë të plagosur. Mediat në Kosovë...

Shefat e rinj në spitale, zgjedhjet abuzive

Aktualitet

Shefat e rinj në spitale, zgjedhjet abuzive

Duke filluar nga muaji nëntor qendrat spitalore universitare do të kenë shefa të rinj shërbimi, të cilët do të zgjidhen në bazë të kritereve të reja, të ndryshuara me VKM...

Aksidentoi këmbësoren në Paskuqan, prangoset shoferi i Policisë

Aktualitet

Aksidentoi këmbësoren në Paskuqan, prangoset shoferi i Policisë

Një shofer Policie është prangosur nga ana Sherbimit te Brendshem ne Ministrine e Brendshme.Polici me inicialet D. L. 31 vjeç, banues në Tiranë, u prangos pasi në rrugën “Unaza e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!