Meghan Markle shtatzënë? Veshja e nxjerr zbuluar..

Tuesday, 11 September 2018 12:04

Nuk ka dalje publike të bukuroshes Meghan Markle që të mos nxisë thashethemet lart e poshtë.

Kësaj radhe është bërë shkas mbrëmja e bamirësisë londineze për “100 Days to Peace” (100 ditë për paqen), organizuar nga 'The Royal Armouries', për të mbledhur fonde për veteranët e luftës të cilët kanë pësuar dëmtime mendore.

Dukesha e Sussex është paraqitur me një fustan 'tub' në ngjyrë blu elektrike me disa pala të valëzuara dhe të buta në pjesën e barkut.

Për median, kjo veshje është cilësuar një maskim për të fshehur 'format e dyshuara' dhe  është një e dhënë që çon drejt përfundimit se Meghan është në një 'pritje të ëmbël' të fëmijës së saj të parë....

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mustafa: Kemi një President, të cili nuk mund t’i zëmë besë

Globi

Mustafa: Kemi një President, të cili nuk mund t’i zëmë besë

LDK vazhdon të insistojë se askush nuk mund ta përfaqësojë Kosovën në dialog pa mandatin e Kuvendit dhe kërkon që kjo çështje të mandatohet në Kuvend. Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa...

A u zbulua relike e kryqit të Krishtit? Zbulimi trondit arkeologët

Globi

A u zbulua relike e kryqit të Krishtit? Zbulimi trondit arkeologët

Një kryq i krishterë i jashtëzakonshëm prej ari u gjet gjatë gërmimeve arkeologjike në kalanë mesjetare në kodrën Trapesica, të qytetit Veliko Tarnovo, në Bullgarinë Qendrore. Kryqi zbulua ndërsa grupi i...

Hoxhaj kërkon mbështetjen e Gjermanisë për vizat dhe dialogun

Bota Shqiptare

Hoxhaj kërkon mbështetjen e Gjermanisë për vizat dhe dialogun

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka udhëtuar për në Berlin për të diskutuar për liberalizimin e vizave për qytetarët e Kosovës. Në këtë vizitë, Hoxhaj ka takuar këshilltarin kryesor për...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!