Kurrë mos e gënje një femër/ E dashura e bën të pijë ujë te tasi i qenit (video)

Tuesday, 11 September 2018 13:14

I dashuri i premtoi se s’do të pinte më aq shumë kafe sa më parë pasi ishte bërë i varur nga kafeja.

Por ai se mbajti dot premtimin dhe filloi të pijë kafe fshehurazi asaj.

Por, një femër nuk gënjehet lehtë. Ajo i mbush bustinat e kafes me ekstrakt speci djegës dhe kur ai shkon të bëjë kafe përvëlohet.

E dashura kishte mbyllur ujin dhe kishte fshehur çdo pije të mundshme, kështu që djalit si mbetët zgjidhje tjetër veçse të pijë ujë nga tasi i qenit që të qetësojë djegien.

Është e sigurt se ai nuk do të pijë më kurrë kafe :P .

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Trump deklasifikon dokumente të hetimit për ndërhyrjet ruse në zgjedhje

Globi

Trump deklasifikon dokumente të hetimit për ndërhyrjet ruse në zgjedhje

Presidenti Donald Trump urdhëroi Departamentin e Drejtësisë që të deklasifikojë një sërë dokumentesh që lidhen me hetimin për ndërhyrjen ruse në zgjedhje. Zëdhënësja e Shtëpisë së Bardhë, Sarah Sanders, tha se...

Qeveria në mandatin e dytë nuk kishte çështjen çame, por timon e tepsi

Politikë

Qeveria në mandatin e dytë nuk kishte çështjen çame, por timon e tepsi

Shpëtim Idrizi, në një intervistë në Top Show, sqaroi pse PDIU-ja vendosi që të kalojë në opozitë. Por, përpara se të zbulonte pse u largua, Idrizi rikujtoi arsyen pse u bashkua...

Dhunë fizike dhe psiqike, të burgosurit: I kemi larë muret me gjak

Aktualitet

Dhunë fizike dhe psiqike, të burgosurit: I kemi larë muret me gjak

Në redaksinë e emisionit “Stop” kanë mbërritur shumë letra nga persona që vuajnë dënimin në burgun e Fierit apo familjarë të tyre.Ata ankohen për sjellje të padenja nga ana e...