Kurrë mos e gënje një femër/ E dashura e bën të pijë ujë te tasi i qenit (video)

Tuesday, 11 September 2018 13:14

I dashuri i premtoi se s’do të pinte më aq shumë kafe sa më parë pasi ishte bërë i varur nga kafeja.

Por ai se mbajti dot premtimin dhe filloi të pijë kafe fshehurazi asaj.

Por, një femër nuk gënjehet lehtë. Ajo i mbush bustinat e kafes me ekstrakt speci djegës dhe kur ai shkon të bëjë kafe përvëlohet.

E dashura kishte mbyllur ujin dhe kishte fshehur çdo pije të mundshme, kështu që djalit si mbetët zgjidhje tjetër veçse të pijë ujë nga tasi i qenit që të qetësojë djegien.

Është e sigurt se ai nuk do të pijë më kurrë kafe :P .

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Sport

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Kanë përfunduar sfidat e programuara për ditën e sotme në Ligën e Kombeve dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Uellsi është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Danimarkës, e cila...

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Globi

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka mbikëqyrur testin e një arme taktike të teknologjisë së lartë në një qendër mbrojtëse, sipas medias shtetërore e Phenianit. Ajo shtoi se...

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Sport

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Kombëtarja e Shqipërisë U 21 mundi me rezultatin 2-0 Maltën në një ndeshje miqësore të luajtur në stadiumin “Selman Stermasi” në kryeqytet. Kjo sfidë ishte një test për trajnerin Alban...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!