Së bashku për pushime, Ledri publikon foton e parë të së dashurës

Tuesday, 11 September 2018 13:47

Prej disa kohësh reperi i njohur Ledri Vula ka qenw në qendër të vëmendjes së mediave rozë, për shkak të marrëdhënies së tij me Sarën, e cila jeton në Gjermani.

Vetëm pak ditë më parë, gjatë festës së ditëlindjes së Ermal Fejzullahut, çifti është shfaqur publikisht për herë të parë në sytë e mediave, duke pranuar kështu hapur lidhjen e tyre.

Së fundmi, Ledri dhe Sara kanë nisur pushimet së bashku dhe reperi ka publikuar për herë të parë në profilin e tij foto të së dashurës. Ajo shfaqet me bikini, syze e kapele mbi kokë, teksa duke ecur ka kthyer sytë nga Ledri i cili e ka fotografuar.

ii15366622001536662236

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Renditja/ 10 më të pasurit në Shqipëri

Aktualitet

Renditja/ 10 më të pasurit në Shqipëri

Instituti Europian Pashko ka publikuar listën e 10 personave më të pasur në Shqipëri. Analiza është bazuar në të dhënat financiare zyrtare të deklaruara në institucionet shtetërore për 60 individët...

Kolaps në Kiev për shkak të borës

Globi

Kolaps në Kiev për shkak të borës

Për shkak të kushteve komplekse të motit dhe borës së madhe që bie nga ky mëngjes, në Kiev kanë ndodhur rreth 300 aksidente trafiku. Sipas agjencisë ukrainase Unian, nënkryetari i shërbimit...

Shpifi për taksat, Shkëlzen Berisha kërkon dënimin e Ballës

Aktualitet

Shpifi për taksat, Shkëlzen Berisha kërkon dënimin e Ballës

Sot është zhvilluar seanca e radhë në Gjykatën e Tiranës në lidhje me padinë e Shkëlzen Berishës ndaj kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Djali i Ish-kryeministrit Sali Berisha...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!