Foto/ Kim Kardashian ''djeg'' Instagram-in, Aulona Musta i bën koment epik

Tuesday, 11 September 2018 19:31

Kim Kardashian është nga ato gra të showbizit që di sesi të godasë në çdo moment. Së fundmi Kim ka lançuar linjën e saj të re kozmetike dhe ka publikuar një foto mjaft provokuese, ku shihet e shtrirë mbi ca petale trëndafili rozë, ndërkohë që ka veshur një palë bikini mjaft të vogla.

Në mes të mijëra komenteve, ai që dallon më shumë është komenti i moderatores shqiptare, Aulona Mustës, e cila ka kritikuar Kim për këto foto. “Turp a ke? Je dhe nënë me tre fëmijë ti! Ke dhe burrë ti! I bëre rezil të shkretët!”, i komenton Aulona me ironi, duke iu adresuar edhe njerëzve që shpeshherë e kritikojnë moderatoren kur publikon foto me bikini në Instagram.

kim

Modifikuar më Tuesday, 11 September 2018 19:32

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...