Foto/ Habit Adelina Tahiri, linja perfekte pas lindjes së djalit

Tuesday, 11 September 2018 20:01

Këngëtarja Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë vetëm para pak javësh.

Ajo në mënyrë të vazhdueshme ndau me ndjekësit e saj momente të shtatzënisë, duke preferuar që këtë pjesë të mos e mbajë hermetike, deri në momentin kur në jetë erdhi djali i saj të cilit i vendosi emrin Jon.

Këto javë të para normalisht se kanë qenë të dedikuara plotësisht djalit. E kjo mbase ka bërë që Adelina të humbasë peshë, pa u përpjekur fort. Këngëtarja ka lënë pa fjalë ndjekësit në rrjete sociale me fotografinë e postuar ku shfaqet në top formë.

ade

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

24 dhe 25 shtator në Durrës e Shijak do ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Aktualitet

24 dhe 25 shtator në Durrës e Shijak do ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Për shkak të remontit të OST në linjat 110kV Rrashbull-Sallmone, Rrashbull – Spitallë, në datat 24-25 shtator do të ketë kufizime energjie në disa zona në Durrës e Shijak, njoftoi...

Greta Koçi tregon si e ngacmoi futbollisti i kombëtares

Show-biz

Greta Koçi tregon si e ngacmoi futbollisti i kombëtares

Greta Koçi për sa i përket jetës private ka qenë gjithmonë e rezervuar dhe asnjëherë nuk kemi mësuar asgjë për ndonjë marrëdhënie të saj dashurie. E ftuar në “Xing me...

Shqiptari sulmohet barbarisht në mes të New York-ut (VIDEO)

Bota Shqiptare

Shqiptari sulmohet barbarisht në mes të New York-ut (VIDEO)

Një i ri shqiptar ka rënë pre e një sulmi, teksa po kalonte në trotuar. Sulmi ka ndodhur në lagjen Allerton në Bronx të New York ditën e djeshme, nga...