Foto/ Kendall Jenner mungon në javën e modës! Çfarë po ndodh me të?

E mërkurë, 12 September 2018 13:10

Ndonëse ndodhet në qytet tashmë që po zhvillohet java e modës, përsëri është raportuar se modelja e njohur Kendall Jenner nuk do të sfilojë në asnjë pasarelë gjatë javës së modës.

"W" dhe "Vogue" shkruajnë se Jenner po e bën pushim këtë sezon. Java e modës në New York është drejt fundit dhe Jenner u fotografua duke mbërritur në Paris të hënën.

Kendall u ul në rreshtin e parë të shfaqjes së Longchamp dhe foli me "W" për arsyen pse nuk ishte duke sfiluar, por ishte ulur si spektatore. “Është gjithnjë pak ndryshe. Është gjithnjë qejf që të jesh në anën tjetër. Në fakt më pëlqen. Më pëlqen që jam në gjendje të shoh koleksionet sidomos kur janë fringo të reja”, tha ajo.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bleona Qereti publikon foto pa make up, s’do ta besoni si duket

Show-biz

Bleona Qereti publikon foto pa make up, s’do ta besoni si duket

Këngëtarja Bleona Qereti është nga ato personazhe të showbizit që gjithmonë diskutohet për paraqitjet e saj në publik. Së fundmi ajo u kthye në Shqipëri, për të qenë e pranishme...

Shqipëria kërkon një vend në Këshillin e Sigurimit të OKB-ës

Globi

Shqipëria kërkon një vend në Këshillin e Sigurimit të OKB-ës

Shqipëria synon të zërë një nga vendet si anëtar jo i përhershëm në Këshillin e Sigurimit të Kombëve të Bashkuara. Këtë e bëri të ditur sot ministri i Jashtëm shqiptar...

400 familje pa drita e ujë në Lezhë, ja arsyeja

Aktualitet

400 familje pa drita e ujë në Lezhë, ja arsyeja

Më shumë se 400 familje janë lënë pa energji elektrike dhe pa ujë të pijshëm në Lezhë. Shkak për këtë janë bërë dy transformatorë, të cilët  kanë marrë flakë në fshatrat...