Del autopsia, ja nga se vdiq ish i dashuri i Ariana Grandes

E mërkurë, 12 September 2018 14:01

E premtja e kaluar nisi me lajmin e hidhur se reperi i njohur, Mac Miller, u nda nga jeta. 26-veçari ka pasur një lidhje 2-vjeçare me këngëtaren e njohur Ariana Grande, lidhje e cila kishte marrë fund pak muaj më parë.

Dyshimet e para rreth vdekjes së reperit 26-vjeçar ishte mbidoza, ai u gjet i pajetë në shtëpinë e tij nga një mik.

Mirëpo sot autoritetet në Los Anxhelos kanë bërë të ditur se ka dalë edhe autopsia, ku rezulton se Miller ka gjetur vdekjen si pasojë e një arresti kardiak, që i është shkaktuar nga mbidoza e drogës.

“Autopsia u përfundua dhe shkaku i vdekjes është shtyrë në pritje të testeve shtesë. Trupi i tij është dorëzuar”, tha Sarah Ardalani, zëdhënësja e gjykatëses së qarkut në Los Anxhelos për 26-vjeçarin, i cili u gjet i vdekur në Studio City, në shtëpinë e tij në Kaliforni.

Burime për “People” thanë se Miller pësoi një arrest kardiak nga një mbidozë droge. Shtëpia e reperit thuhet se ishte “pastruar” në mënyrë që të mos gjendeshin prova për përdorimin e drogës.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Presidenti Meta flet për "Shqiponjën": Nuk bie ajo, jo!

Politikë

Presidenti Meta flet për "Shqiponjën": Nuk bie ajo, jo!

Heqja e simbolit të “shqiponjës” nga hyrja e Tiranës dy javë më parë shkaktoi një pakënaqësi në rrjetet sociale. Për këtë veprim ka reaguar edhe Presidenti Ilir Meta, i cili është...

Përjashtimi i opozitës nga KSA, Klajda Gjosha: Qeveria ka frikë nga e vërteta

Politikë

Përjashtimi i opozitës nga KSA, Klajda Gjosha: Qeveria ka frikë nga e vërteta

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Klajda Gjosha e ftuar ditën e djeshme në Fax News, ka folur për situatën e rënduar politike në vend, si dhe për përjashtimin e...

KLSH me botime të reja në Panairin e Librit

Aktualitet

KLSH me botime të reja në Panairin e Librit

KLSH vjen në Panairin e Librit me 18 tituj të shtuar. Kolana e këtij institucioni përbëhet nga 95 botime, ndërsa deri në fund të vitit, kryetari Bujar Leskaj thotë se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!