Kim Kardashian po vazhdon fakultetin?!

E mërkurë, 12 September 2018 14:36

Kim Kardashian është një nga ata persona që nuk është bërë e famshme për shkak  të ndonjë talenti apo kontributi të madh në shoqëri, por për fundshpinën e saj, operacionet plastike, superkurimi i imazhit, fotot nudo, guximi për të provokuar me qëllimin për tu dukur gjithmonë seksi dhe përherë në qendër të vëmendjes.

Ylli i reality-show-t thuhet e ka marrë jetën më seriozisht së fundi dhe na i paska hyrë një shkolle mjaft te forte: juridikut! Ajo është frymëzuar, siç rrëfen i shoqi, Kanye West nga fushatat e ndërgjegjësimit për reformat në burg. Por mesa duket qenka diçka tjetër në këtë mes.

Përfaqësuesit e Kim-it kanë dhënë një sqarim më të thellë pretendimeve të Kanye, duke thënë se e shoqja nuk po ndjek tamam-tamam shkollë, por është përfshirë në një mënyrë të tillë në sistemin ligjor, sa duket sikur po bën shkollë drejtësie!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...