Kaq shumë është rritur vajza e Noizyt, një bukuroshe e vërtetë

E mërkurë, 12 September 2018 14:38

Është ndër reperët më të suksesshëm dhe më të përfolur.

Por, krahas shumë angazhimeve, ai gjithmonë ndan kohën për një person me shumë rëndësi në jetën e tij.

Është pikërisht vajza e tij Leandra, e cila vërtetë është bërë një bukuroshe.

Këtë e tregon imazhi që do të shihni në vazhdim, e që shihet se mjaft shumë i ka ngjarë të atit.

Kujtojmë se Leandra është vajza e vetme e reperit nga martesa të cilës i dha fund para disa vitesh.

40417387 316980115736573 7431527918693917710 n

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Oficerit i vënë armën te koka në sy të deputetëve: Nuk del i gjallë nga zyra nëse arreston djalin e Rrahjas

Politikë

Oficerit i vënë armën te koka në sy të deputetëve: Nuk del i gjallë nga zyra nëse arreston djalin e Rrahjas

Ish-oficeri i policisë gjyqësore dhe nënkomisari Emiliano Nuhu në një intervistë për gazetarin investigativ Basir Çollaku ka zbuluar detaje tronditëse në lidhje me përdhunimin e shtetases Xhensila Maloku. Sipas tij e...

Kultivonin kanabis në Greqi, shqiptarët i merr më qafë helikopteri

Aktualitet

Kultivonin kanabis në Greqi, shqiptarët i merr më qafë helikopteri

Policia greke ka zbuluar një parcelë kanabis dhe ka arrestuar dy shtetas shqiptarë, të moshës 48 dhe 33 vjeç, që akuzohen se ishin kultivuesit e bimës narkotike. Kjo parcelë ndodhej në...

JA DHE KJO TJETRA/ Të qash apo të qeshësh, këto drejtojnë vendin sot

Aktualitet

JA DHE KJO TJETRA/ Të qash apo të qeshësh, këto drejtojnë vendin sot

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, u bë gazi i botës pak ditë më parë, teksa fjalën “karshi” e ndau në rrokje ndërkohë që fliste nga foltorja e Kuvendit. Por duket se...