Vajza e Madonës sfilon topless dhe me këmbë të padepiluara

E mërkurë, 12 September 2018 15:01

Vajza e Madonës, Lourdes Leon ka sfiluar topless në Javën e New York Fashion.

21-vjeçarja sfiloi për Gypsy Sport për koleksionin Pranverë –Verë 2019.

Pasardhësja e ikonës së muzikës ka sfiluar e zbukuruar me një varëse me guacka të cilat kishin mbuluar gjoksin e saj dhe me xhinse të grisura dhe shtatë të ulur, duke treguar kështu të gjitha asetet e saj.

Por ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen ishin këmbët e saja të cilat ishin të pa depiluara.

Ajo donte të tregonte një pamje të femrës siç e ka bërë ‘nëna natyrë’.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...